Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

2016 Ceket Modası Hakkında Bilgiler

2016 Ceket Modası Hakkında Bilgiler
  • 14.02.2016
  • 1.415 kez okundu

Ceketler kadın ve erkek giyiminin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Hem şık görünmemizi sağlar hem de giyimimize ayrı bir hava katar. Özellikle bayanların şık görünme yarışına girdiği bu günlerde ceket modellerinde de bir artış gözlenmektedir. Bu artış sayesinde her bedene uygun çeşitli modellerde ve renklerde ceketler bulmak mümkün olmaktadır. Ayrıca ceketleri hem spor hem de klasik tarzda kullanmak mümkündür.

Blazer Ceketler

Kış aylarının kurtarıcılarından biri olan blazer ceketler ile şıklığı yakalayabilirsiniz. 2016 Blazer Ceket Modelleri içinde en moda renkler kahve, krem ve taba renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bahar aylarında ise daha çok mavi ve pembe tonları hâkim olurken yaz aylarında ise sarı ve çivit mavi renkleri kullanılmaktadır. Bu senenin en dikkat çeken özelliklerinden biri ise düğmelerinin çok olmasıdır.

Deri Ceketler

2016 Deri Ceket Modelleri içinde en belirgin renk siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Yakalarda bulunan kürk detaylar deri ceketleri daha bir çekici hale getirmektedir. Ayrıca siyah deri ceketlerde zımba detayları, ceketin modeline ayrı bir hava katmaktadır. Deri ceketlerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan fermuar ise bu sene de ön plana çıkmaktadır.

Maskülen Ceketler

2016 Maskülen Ceket Modelleri ile bu sene de şıklığı yakalayabilirsiniz. Maskülen denince akla erkeksi ceket modelleri gelmektedir. Bu tarz daha çok koyu renkli, bol kesim ve çizgili ceketleri yansıtır. Eğer bu tarz giyinmeyi seviyorsanız, ceketin yanında pantolon ve ayakkabıda da maskülen tarzı tercih etmelisiniz. Bu şekilde uygun bir kombin olacaktır. Bir detay daha hatırlatalım. Daha erkeksi bir görünüm elde etmek istiyorsanız, ceketlerinizin daha uzun olmasını tercih edebilirsiniz.

Kot Ceketler

Yıllardır vazgeçilmez giyim tarzlarından biri olan kot giyimin, en öne çıkan unsurlarından biri kuşkusuz kot ceketlerdir. 2016 Kot Ceket Modelleri arasında bahar ayına damgasını buz mavisi ve zımbalı ceketler vuracağa benziyor. Ayrıca spor giyimin en büyük temsilcisi olan kot ceketler, her bedene ve her vücuda uygun olarak da karşımıza çıkmaktadır. Siz de spor giyimde şıklığınızı yarıştırmak istiyorsanız kısa ve dar kesim olarak kullanılan kot ceketleri tercih edebilirsiniz.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ