Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

2016 Kış Aylarında Kullanabileceğiniz Parfümler

2016 Kış Aylarında Kullanabileceğiniz Parfümler
  • 15.02.2016
  • 523 kez okundu

Parfümler, yüz yıllardır esans ve koku itibarı ile; gerek odalarımızı, gerek tenimizi süsleyen etmenlerden. Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji itibarı ile, parfüm sanatı belli başlı markaların “işi” haline geldi ve belli başlı pek çok ilhamla, harika kokular çıkarabilen markalar mevcut. Özellikle, bu kokuların insanları cezbetmesi yönünde talepkâr olan güruh çok fazla ve markalar da, bunun için sıklıkla çalışmaktalar. Mevsimin getirdiği yenilik ve kokular itibarı ile, bugün sizler için; soğuk kış aylarında insanı cezbeden parfümleri listeledik.

Versace Eros Pour Femme

Versace, erkekler için olan Eros versiyonunu 2012’de satışa sunmuş ve oldukça güzel geri dönütler elde etmişti. Günümüzde de satışı devam eden Eros’un yanına bir de “Pour femme” eklendi. Eğer, siz de kalıcı, odunsu ve biraz da ağır kokuları cezbedici buluyorsanız; Versace Pour Femme’i deneyebilirsiniz. İsminden anlaşılabildiği gibi, Versace bu parfümü Yunan Aşk Tanrısı Eros’tan ilham alarak üretmiş ve oldukça da başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyor. Yoğun ve cezbedici kokusu ile Versace Pour Femme, sizin için.

Cartier La Panthere Extrait

Kadınlar için, yine başarılı bir marka olan Cartier, geçtiğimiz yıl aslında La Panthere adlı parfümünü satışa zaten sunmuştu. Ancak, 2015 ve 2016 yılında bu parfüm için belli başlı değişiklikler yaparak kokuyu yeniden yorumladı ve Extrait ek adı ile yeniden satışa sundu. Biraz daha çiçek ve odun kokuları bezenen bu parfümde geçtiğimiz versiyonuna göre daha yoğun bir koku mizanseni bulabilmeniz mümkün. Mathilda Laurent tarafından ortaya konan parfüm, çiçeksi kokular seven kadınlar için ideal.

Fendi Fan di Fendi

Kış aylarında, illa ki odunsu kokuları seçmemiz mi gerekiyor? Sorusuna “hayır” cevabını vermek amacı ile sunulan bir parfüm olan Fan di Fendi; biraz daha meyve kokuları ile yoğunlaştırılmış bir koku argümanı sunuyor. Tarafınıza oldukça hoş ve yumuşak tarzda yansıyan bu koku, hem kadın hem de erkekler için mevcut. Soğuk havalara rağmen, yumuşak ve odunsuluktan uzak kokuları tercih ediyorsanız, Fendi’nin son ürünlerinden Fan de Fendi’yi denemeniz uygun olabilir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ