Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

Türkiye’de Balayı İçin İdeal Şehirler Hangileridir

Türkiye’de Balayı İçin İdeal Şehirler Hangileridir
  • 15.02.2016
  • 789 kez okundu

Evlilik, her kadın ve erkeğin uygun durumlarda bir araya gelebildiği bir ritüel. Yüzyıllardır devam eden bu ritüelin, gerek iyi, gerek kötü yanları mevcut. Çiftin, iyi bir karar verebilmesi için, çok iyi düşünmesi ve olabildiğince ayrıntılı olarak bir şeyleri hesap edebilmesi gerekiyor. Ancak her koşulda, ilk birkaç yılı oldukça güzel geçen bir birliktelik olabiliyor. Bu müessesenin ilk ayları ise; tam bir cennet. Zira, Balayı denilen olayın oldukça güzel ve “cicim ayı” şeklinde geçmesi, iki tarafın da hoşuna giden etmenlerden. Bugün, sizler için balayı gerçekleştirebileceğiniz şehirleri listeledik.

Antalya

Antalya, sadece balayı için değil, aynı zamanda tatil yapabilmek için de hem turistlerin hem de Türklerin akın ettiği bir cennet. Özellikle, beldeleri açısından oldukça geniş imkan ve hizmetlere sahip olan Antalya şehri, balayı yapabilmek için ideal oteller barındırmakta. Hizmet kapsamında, ayağınıza hemen her şeyi getirebilen ve oldukça da cazip fırsatlar sunan bu otelleri, belli başlı internet sayfalarından inceleyebilir ya da oldukça kolay bir şekilde kendileri ile arayıp görüşebilirsiniz. Rüya gibi bir balayı yaşamak istiyorsanız, Antalya’daki 5 ya da 4 yıldızlı oteller tam size göre olabilir. Bütçenize uygun bir otel ise, muhakkak bulursunuz.

Muğla

Muğla da, Antalya kadar rağbet görmese de, balayı yapabileceğiniz Türkiye’deki nadir tatil şehirlerinden. Yaz aylarında oldukça fazla turist ağırlayan ve gerek turistik mekanları gerek tatil köyleri oldukça fazla olan bu şehirde de; sizin için cazip teklifler sunan balayı otelleri mevcut. Bu otellerin birkaçı ile görüşerek bir kıyaslama ve fiyat değerlendirmesi yapabilir, kararınızı verebilirsiniz.

Kıbrıs

Yavru vatan Kıbrıs, balayı için tercih edilebilecek en gözde mekanlardan bir diğeri. Özellikle içerisinde Türkiye’de bulamayacağınız özellikleri bulunduran otellerin mekanı Kıbrıs’ta, inanılmaz eğlenebilmeniz ve yine, inanılmaz bir balayı gerçekleştirebilmeniz mümkün kılınabiliyor. Sınırsız hizmet, maksimum memnuniyet mottosu ile yola çıkan pek çok otel mevcut. Zaten, bir tatil cenneti olan Kıbrıs’ta, bulamayacağınız hizmet pek nadir. Bu sebepten, pek çok yeni evli, balayı için Kıbrıs’ı tercih ediyor ve çoğu zaman da memnun kalıyorlar.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ