Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

15 Şubat Haftası Burç Yorum ve Analizleri

15 Şubat Haftası Burç Yorum ve Analizleri
  • 15.02.2016
  • 913 kez okundu

Astroloji, günümüzün en güncel alanlarından bir tanesi olmakla beraber aynı zamanda gerek kadın gerek erkekler açısından en ilgi duyulan mistik alanlardan biri. Her hafta, yıldızların hareketlerine göre yorumlanan burçlar ve bunun akabinde doğacak sonuçlar; hem mistik bir heyecan hem de umut yarattığından, insanlar genelde bu duruma oldukça ilgi duymaktalar. Bu hafta da sizler için kısaca burçlarınızı analiz ettik ve yıldız hareketlerine bağlı olarak yorumladık.

Koç

Koç burcu insanları bu haftayı oldukça hareketli geçirecek gibi görünüyor. Zira, Venüs’ün geçişi ile birlikte özellikle sosyal hayatınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde; özellikle bu hafta yoğun bir hareketlenme gözlemlenebilir.

Boğa

Bu hafta iş yerinizde ya da hayatınızda biraz daha parlayacak, sosyal sorumluluk gerektiren pek çok olayı hakkı ile yapacaksınız. Venüs’ün geçişi ile birlikte, tıpkı koç gibi; yeni arkadaşlık ilişkileri kurabilir ya da arkadaşlık ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

İkizler

Bu hafta İkizler burcuna bir seyahat yolu gözükebiliyor. Özellikle flört aşamasında, şehirler arası bir insan ile ya da hiç tanımadığınız bir insan ile tanışabilmeniz de mümkün. Eğitim ile ilgili konularda ise, güzel haberler alabilmeniz olası.

Yengeç

Bu hafta Yengeç üyeleri paralarını daha fazla keyif aldığı her ne iş var ise; onda kullanacaklar. Herhangi bir konu üzerinde sadece keyfiyetten borçlanabilmeleri bile mümkün ekonomik olarak. Biraz daha hovarda bir hafta sizi bekliyor.

Aslan

İlişkiler itibarı ile Aslan burcu bu hafta biraz daha onarıcı vazifeyi üstleniyor. Kötü giden herhangi bir ilişkiyi düzeltme süreci, bu haftada ilk tohumlarını atabilir.

Başak

Bu hafta Başak burçlarının iş ve eğitim hayatlarındaki her problemin çözüleceğini ön görüyoruz. Hemen hemen elini attığı her işin başarı ile çözümlenmesi de cabası olacak. Seyahat, sanat ya da entelektüel fikirlerden teklif almanız da olası.

Terazi

Terazi üyeleri bu hafta her zaman olduğu gibi, keyfine bakacak. Haddinden fazla eğlenebileceğinizi ön gördüğümüz bu haftada, ilişkileriniz biraz daha dozunu aşabilir ya da keyfinize keyif katabilir. Bunu yaşayıp görmekse, sizin elinizde.

Akrep

Bu hafta Akrep üyeleri, aile hayatına daha önem verip, daha düzenli bir yaşam konusunda ilk adımları atabilirler.

Oğlak

Bu hafta itibarı ile, Oğlak üyeleri para konusunda oldukça şanslı bir ay geçirecekler. Lüks ve biraz da keyfiyet, yine Oğlak burcu ile alakadar olabilir.

Kova

Kova burcu üyelerinin bu hafta fiziksel olarak birkaç değişiklik yapabileceğini ön görmekteyiz. Özellikle kadınlarda saç konusunda oynamalar yapılabilir.

Balık

Balık burcu, bu haftayı oldukça duygusal geçirecek. Özellikle, ilişkilerde bu hafta dikkat etmeniz gereken durumlar mevcut zira kıskançlık ve sorgulamalar oldukça sık bir şekilde gerçekleşebilir.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ