Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

2016 Bayan Postal Modelleri

2016 Bayan Postal Modelleri
  • 14.02.2016
  • 3.034 kez okundu

Bot ve postal modası, yıllar geçtikçe daha ilginç modellere sahne olmakla birlikte, oldukça da tutulan moda ikonları olarak biliniyorlar. 2016 yılında da oldukça ilginç, yüksek topuklu, tabanı alçak ve benzeri postal modelleri mevcut. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan bu postallar, bazen çok kaba, bazen ise çok zarif olabiliyorlar. Bu, kadının duruşuna da, postalın tipine de bağlı olabiliyor. Bugün, sizlerle 2016 Bayan Postal Modelleri üzerine tartışacağız.

Aldo Postal 2016

Aldo Postal 2016

Aldo Postal 2016

Oldukça yüksek topuklu, gerektiğinde pantolon içerisine, gerektiğinde pantolon dışarısına çıkarılabilecek, kotlarla harika duran bir postal modeli ve markası olan Aldo postal; bu yılın en çok tercih edilen postal modellerinden biri. Oldukça zarif ve özellikle boy uzatma trick’i olduğundan da, oldukça başarılı bir postal olan Aldo’yu özel günlerinizde, gündelik ofis işlerinizde yahut öğrencilik hallerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Fiyatı, 499 TL olan bu postal modelini seçkin mağazalarda bulabilmeniz mümkün.

Alexander Wang Postal 2016

Alexander Wang Postal 2016

Alexander Wang Postal 2016

Alexander Wang postal modeli ise, daha çok yüksek topuk sevmeyen insanlar için oluşturulmuş; kaba ancak oldukça göze hoş görünen bir diğer postal modeli. Bu model özellikle karlı havaları olan iklimlerde ve şehirlerde sıkça tercih ediliyor. Yeni sezonda da bir moda haline gelen bu tip kalın tabanlı postallar; oldukça ilgi görmekte. Şu anki fiyatı 2 bin liraya yakın olan bu botun türevlerini ve benzer modellerini farklı markalardan edinebilmeniz mümkün. Yani, illa ki Alexander Wang olmasına lüzum yok. Ancak, 2016 modasına bu kaba postalların hakim olduğunu söylememiz, sanıyoruz yanlış olmaz.

Alexandre Birman Postal 2016

Alexandre Birman Postal 2016

Alexandre Birman Postal 2016

Alexandre Birman’ın yılan derisi şeklindeki bu postal tipi de, 2016’nın en çok kullanılan postal modellerinden birini oluşturmuş durumda. Piyasanın hakimi olan kalın taban yerine, ince bir tabanı tercih eden kadınlar için oluşturulmuş bu modelde, görünümün asıl özelliği; yukarıda da gözlemlenebildiği üzere yılan derisi görünümü taşıması. Bayanların mont, ceket, palto ve benzeri giyim kuşamlarında oldukça tercih ettiği bu model, 2016 postal modellerine de uygulanmış durumda ve bu yıl satışları oldukça ivme kazanmış gibi görünüyor.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ