Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

2016 Yaz Terlik Modası

2016 Yaz Terlik Modası
  • 21.04.2016
  • 2.196 kez okundu

Evet hanımlar 2016 Yaz Terlik Modası gündemde, artık yaz geldi desek yeridir. Çünkü sıcaklar aşırı bir şekilde bastırdı ve yetkililerin söylediğine göre bu yıl çok sıcak geçecekmiş. Şimdiden önlemlerimizi almamız gerek. Sıcak yaz günleri için hepimizin vazgeçilmezi terlikler yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bu yılın terlik modasında sanki biraz eskiye eğilim var gibi. Çünkü modelsel anlamda modern şeyler yerine sade ve net çizgileri olan şeyler çıkıyor karşımıza. Ne dersiniz, bu yıl cıvıl cıvıl terlikler yerine sade terlikler ile mi gezeceğiz dersiniz? Ama her ne olursa olsun siz kendi bildiğinizden vazgeçmeyin. Unutmayın, yılın modası her zaman sizin sevdiğiniz şeylerdir.

2016 Yaz Terlik Modası

Aslında yaz terlikleri genel olarak bakıldığında birbirine benzeyen ya da birbirini anımsatan şeylerden oluşuyor olsa da, hepimiz için farklı şeyleri ifade ederler. Çünkü zevklerimiz çok farklı ve birimizin çok sevdiği bir şeyden birimiz nefret edebiliyoruz. Dolayısı ile bu da model seçimleri arasında ki gerekliliği ve değişkenliği bizlere gösteriyor. 2016 Yaz Terlik Modası denildiği zaman akıllara farklı farklı şeyler gelmiyor bu sene ne yazık ki. Çünkü kalıp ve görünüş itibari ile hep aynı şeyler çıkıyor karşımıza. Bunun özel bir nedeni olmayabilir. Firmalar biz bayanların taleplerinden yola çıkarak hareket etmiş olabilir. Yine de tam yaz sezonunu beklememizi öneririz. Belki çok daha farklı şeyler gelebilir.

Hangi Terlik Modellerini Seçmeliyim?

Size samimi olalım mı? Evet olalım.. Kesinlikle canınız hangisini isterse onu seçiniz. Zevkleriniz ve renkleriniz size özel. Siz ne isterseniz o olur. O yüzden sizi seçim yapmaya zorlayacak ya da sizi seçim yapmaya itecek değiliz. Açık renkler her yaz olduğu gibi bu yaz da en gözde renkler olacaklar. Buradan yola çıkarak bir şeyler yapabilirsiniz. Rahat olun 🙂

Terlik Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İşte burada bize çok iş düşüyor. Terlik seçerken çok dikkat etmelisiniz çünkü ayaklarımız en değerli varlıklarımız. Vücudumuzun bütün yükünü çekiyorlar, bir de sıcak yaz günlerini eklersek oluşabilecek baskıyı siz tahmin edin. Kesinlikle ortopedik, kaliteli ve sizi sıkmayacak terlikleri almaya özen gösteriniz. Şimdi sizleri 2016 Yaz Terlik Modası galerimiz ile baş başa bırakalım.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ