Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

En Yeni Ofis Dekorasyonu Önerileri

En Yeni Ofis Dekorasyonu Önerileri
  • 28.02.2016
  • 663 kez okundu

Çalışma hayatınızın büyük bölümünü ofis içinde mi geçiriyorsunuz? Bu sorunun cevabı evet ise ofisinizin dekorasyonu çok önemli çünkü çalıştığınız ortam sizin verimli olmanızı büyük ölçüde etkileyecektir. İşte size performansınızı arttıracak aynı zamanda ofisinizin daha şık ve sizi yansıtan bir ortam olması için ofis dekorasyonu önerileri.

Ofisinizde her şeyden önce masanızı sizin en rahat edeceğiniz bir şekilde yerleştirmelisiniz. Sizi ziyarete gelecek konuklarınız için de rahat koltukları unutmayın. Oturduğunuz koltukta önemlidir seçerken sağlığınızı bozmayacak kadar rahat ama içine gömülüp hayallere dalmanıza neden olup sizi işten uzaklaştırmayacak bir koltuk seçmelisiniz.

Ofisinizin dekorasyonu sade olmalı dikkatinizi dağıtacak şeyler olmamalıdır. Aydınlatma da önemli bir nokta direk bilgisayara vurmayacak, sizi yormayacak gün ışığı ampullerini kullanmalısınız. Aydınlatmanın çok dikkatli bir şekilde ayarlanması gerekir gereğinden az ışıkta özellikle öğleden sonraları uykunuzun gelmesine performansınızın düşmesine neden olacaktır.

Ofisinizin dağınık olmaması için fazla dosyalarınızı yerleştirebileceğiniz dolaplar mutlaka olmalıdır. Düzenli ve toplu bir ortamda çalışmak gibisi yoktur. Ofisiniz küçükse daha büyük görünmesi için aynalardan yardım alabilirsiniz ama aynaları kullanırken abartmamalısınız geniş görünsün derken kalabalık görünmesine neden olabilirsiniz.

Masanızın arkasına asacağınız bir tabloda hem ofisinizi şık gösterecek hem de sizin görüş alnınızda olmadığı için dikkatinizi dağıtmayacaktır. Ofis dekorasyonu önerileri Sizin yaptığınız işte en iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Unutmayın her şeyde olduğu gibi ofiste de rahat ve şık bir ortam size artı puan kazandıracaktır.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ