Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

Modern Dekorasyon Tavsiyeleri

Modern Dekorasyon Tavsiyeleri
  • 28.02.2016
  • 659 kez okundu

Evinizde kullandığınız boyalar ve eşyalardan sıkıldınız mı? Artık değişim yaparak evinizi cazibe merkezi haline getirmek mi istiyorsunuz? Göz alıcı odalarda misafirlerinizi ağırlamak ve evinizde oturmaktan keyif almak mı istiyorsunuz? İşte sizin için hazırladığımız modern dekorasyon tavsiyeleri sizlerin bu isteğine ışık tutacak.

Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evleriniz de küçük fikirler ile güzel değişimler yaratabilir ve evinizi göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Salon için TV arkası duvara yapacağınız taş modeller ve kirişlerin kötü görünümünü kaldırmak için kolon uzatma işlemi yapabilirsiniz. Spot aydınlatmaları TV ünitesi üzerinden döşeyerek TV izlemeyi zevke dönüştürebilirsiniz. Yeşil renkler ile mor ve mavi tonlarının rahatlatıcı özelliğini mobilya ve duvarlarınızda kullanabilir ve turkuaz renginin sakinliğini de kullanarak boğucu bir ortamdan kurtularak rahatlatıcı bir salona sahip olabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonu

Mutfaklarınız için sunacağımız modern dekorasyon tavsiyeleri ilk olarak perdelerden başlıyor. Mutfağınız için tercih edeceğiniz en cazip perde seçeneği stor perdeler olabilir. Mutfakta yemekler ve yemek sonrası kahveler için ayrı bölümler ayarlamanız daha hoş bir görüntü yaratacaktır. Mobilyalar ile desteklenecek mutfakta renkli aydınlatma kullanılarak güzellik perçinlenebilir.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası seçenekleri ile ilgili tavsiyelerimizin en önemlisi renk seçeneği. Yapacağınız seçim sizi dinlendirmek yerine daha yorucu bir odaya sebep olabilir. Yatak odanızda mor, kahve, yeşil tonlarının dinlendirici ve mavi rengin sakinliğini kullanabilirsiniz. Şık duvar kâğıtları kullanabilir ve zarif bir yatak odası takımı ile estetik ve zarafeti yansıtabilirsiniz. Sizde evinize değer verin.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ