Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

Pokémon Go Çılgınlığı Başladı. Aman Dikkat!

Pokémon Go Çılgınlığı Başladı. Aman Dikkat!
  • 13.07.2016
  • 1.203 kez okundu

Her geçen gün şaşırtıcı şeyler ile karşılaştığımız teknoloji dünyasına yeni bir şey eklendi. Adıda Pokemon Go. Bu uygulama ile yürüdüğünüz, gezdiğiniz ve bulunduğunuz her yer de pokemon avlıyorsunuz.

Pokemon Go oyunu son zamanlarda henüz ülkemizde yayınlanmasada en trend oyunlar arasına girmeyi başardı. Çok eski zamanlarda hayranlıkla izlediğimiz bir çizgi film olan pokemon, gelişmiş teknoloji sayesinde artık hepimizin cep telefonlarında yer alacak. Peki nasıl? Bu konuyu çok merak ediyorsanız hadi inceleyelim..

Pokemon GO

Pokemon GO

Pokémon Go Android İşletim Sistemlerine Nasıl Kurulur?

Pokemon GO henüz ülkemizde aktif olmadığı için Google Play Store üzerinde bulamazsınız. Öncelikle buraya tıklayarak apk dosyasını telefonunuza indiriyorsunuz.  Apk dosyasını indirdikten sonra, dosyayı aç diyorsunuz. Eğer güvenlik uyarısı alırsanız, ayarlar kısmından bu APK dosyasını güvenli olarak işaretliyorsunuz ve artık hazırsınız. Oynayabilirsiniz..

Pokémon Go IOS İşletim Sistemlerine Nasıl Kurulur?

IOS işletim sisteminiz varsa iki şekilde kurabilirsiniz ;

Pokemon Go uygulaması şuan için Avustralya, Yeni Zelenda ve Kuzey Amerika’da çıktığı için, telefonunuzun Ayarlar kısmından iTunes ve Apple Store altından Apple kimliğinize tıkladığınız zaman Apple Kimliğini Göster seçeneğine bastıktan sonra bölgenize dair bilgileri değiştirebilirsiniz.. Sonra Apple Store üzerinden Pokemon GO oyununu aratarak rahatlıkla indirebilirsiniz.  Ya da
bu linke tıklayarak Hipstore  uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra Ayarlar içinde Genel seçeneğinin altından Aygıt Yönetimi Seçilir içerisindeki yestech technology güvenli olarak işaretlenir. Hipstore uygulamasına girilip Pokemon Go indirebilirsiniz.

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Google Play Store hesabınız ile oyuna başladıktan sonra karşınıza istediğiniz karakterin fiziksel özelliklerini seçebilceğiniz bir bölüm ve gelecek kendi isteğinize göre değiştirdikten sonra profesör size başlangıç için 3 tane pokemon tavsiye edicek hangisini istiyorsanız üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ancak belirtmeden geçemeyeceğiz. Pokemon GO çılgınlığı çok hızlı gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Daha ilk haftasında bir çok hırsızlık ve gasp durumları oluştu. Trafik kazaları da cabası. Lütfen bu gibi durumlara çok dikkat edin. İster kendiniz, ister çocuğunuz olsun çok üzerine düşmeyin. Sonuçta sanal bir furya ve ucu bucağı yok. Aman dikkat diyelim 🙂

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ