Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

Psikolojik Olarak Zayıflamak Mümkün Mü?

Psikolojik Olarak Zayıflamak Mümkün Mü?
  • 13.07.2016
  • 1.889 kez okundu

Evet bayanlar yeni bir zayıflama yöntemi ile karşı karşıyayız.. Bunun adı psikolojik zayıflama. Peki nasıl oluyor? Gelin bunu size anlatalım;

Fazla kilolar, obezite, yağ oranında ki dengesizlik ve dengesiz beslenme günümüzde en çok artış gösteren sorunların başında geliyor. Bunlarla mücadele her ne kadar zor olsa da çoğu zaman imkansız değildir. Diyet, spor, ameliyat vs. gibi şeylerin zayıflamada etkisi çok yüksektir. Ancak artık başka bir metod var. O da psikolojinizi kullanarak zayıflama..

Psikolojik Olarak Zayıflamak Mümkün Mü?

Diyet, Zayiflama

Diyet, Zayiflama

Bu resimde yer alan bayan gibi kendinizle barışık olursanız zayıflamazsınız. Bu bir insanın kendini kandırma ve kilo vermekten kaçma durumudur. ” Ben kendimle barışık bir insanım”.. Bunu çıkarın hayatınızdan. Çok şişmansınız, kimse sizi beğenmiyor. Rahat hareket edemiyorsunuz. Koşamıyorsunuz, güzel etekler giyemiyorsunuz, son moda taytları giyemiyorsunuz.. Erkekler için sadece iyi bir arkadaşsınız, asla bir sevgili olamazsınız.. Daha sayalım mı? Saymayalım..

Yukarıda saydığımız şeyler psikolojinizi bozdu mu? Bizce biraz bozdu. O zaman artık siz de bir zayıf bayan adayısınız. Psikoloji zayıflama yöntemi işte tamda bunu yapıyor. Sizi kötü şeylerle etkisi altına alıyor, aynaya baktığınızda kendinizden korkmanızı ve bir an önce zayıflamanızı istiyor. Aslında harika bir yöntem. Kesinlikle uygulanabilir bir şey. Çünkü her şey beyinde başlıyor, orada bitiyor.

Fazla Kilolardan Nasıl Kurtulurum?

Aynaya bakın, doya doya bakın.. Sonra kendinizden kaçın, bu aynada ki ben miyim diyim? Beni kim beğenecek bu halimle diyin. Bakın o zaman ilk adımı atmış olacaksınız. Size sizden başka kimse yardım edemez. Bu önerileri mutlaka dikkate alın.

En Hızlı Zayıflama Yöntemi Nedir?

Hiç acele etmenize gerek yok. Kilo vermek için bir diyetisyene, bir doktora görünebilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Çünkü kilo verme işi tamamen profesyoneller tarafından gerçekleştirilmeli. Aksi halde çok kötü sonuçlara davetiye çıkarabilirsiniz. Bunlara maruz kalmamanız adına acele etmeden, yavaşça ama kararlı bir şekilde rahatla kilo verebilirsiniz. Unutmayın, ayna karşısına çıkın ve kendinizden korkun. Zayıflamaya giden yol oradan geçiyor olacaktır.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ