Sadece Kadınlara Özel Platforma Hoşgeldiniz -

Saç botoksu nedir?

Saç botoksu nedir?
  • 17.05.2016
  • 859 kez okundu

Saç botoksu yeni yeni duymaya başladığımız bir işlem. Bu yazımızda faydaları nelerdir, nasıl yapılır göz atacağız. Saçlarımıza yaptığımız işlemler ve boya saçı çok yoruyor. Zamanla saçlar donuk, mat, kuru ve cansız bir hal alıyor. Bu sorunlar saç botoksu ile artık geride kaldı! Saç botoksu işlemi ile saçlar parlak ve düzgün görünüyor.

Saç botoksu nedir?

Bu işleme aynı zamanda keratin bakım da deniliyor. Çünkü işlem sırasında keratinin faydaları kullanılıyor. Saça keratin içeren bir serum uygulanır. Keratin saça nüfuz ederek saçı eski sağlıklı görünümüne kavuşturuyor. Keratin saçın kendi kendini yenilemesini sağlayarak sizi hayalinizdeki saça ulaştırıyor. Serumun uygulanmasından sonra saça ısı verilerek düzleştiriliyor. Isı verilmesinin sebebi keratinin yüksek sıcaklıklarda saça daha iyi işlemesidir.

Saç botoksunun faydaları nelerdir?

Saç botoksu ile tamamen sağlıklı saçlara kavuşacaksınız. Saçınızdaki kabarma, taramada zorlanma gibi problemler ortadan kalkacak. Saç kırıklıklarınız giderilecek ve saçlarınız keratin sayesinde yeniden yapılanacak. Ayrıca bu işlem saçlara doğal bir hacim de kazandırıyor. Elektriklenme problemine de artık veda edebilirsiniz!

 

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ