13 Şubat 2016

Yeni 2016 Gelinlik Modelleri

Yeni 2016 Gelinlik Modelleri

2016 Gelinlik Modelleri

Düğünler, hemen hiç bitmeyecek ritüeller ve benzeri eğlence organizasyonları; ve nihayetinde evlilik. Pek çok insanın başından geçen olayları anlatması bile saatlerini alabilir bu organizasyonlarda ancak aynı zamanda eğlencelidir de. Hem modaya uygunluk hem de belki de sadece bir defa giyilebilecek bir gelinliğin; harika olması gerekir. Bu harika gelinliğin o yılın modasına uyması ise oldukça önemlidir. Bugün, sizlerle 2016 gelinlik modellerini paylaşacağız.

Kabarık Gelinlik Modelleri

2016 yılında özellikle kabarık gelinlik modelleri, aldı başını gidiyor. Pek çok kadın, gösterişli ve ihtişiamlı durduğundan ötürü bu gelinlik modellerini tercih ederken aynı zamanda güzel bir anı olarak kalması açısından kiralamak yerine satın alma yoluna da gidebiliyorlar. Modeli, görünümü ve asilliği ile tam bir prenses olacağınız bu gelinlik türlerini seçmemeniz için hiçbir sebep yok.
Kuşaklı ve kuşaksız olarak pek çok modeli bulunan gelinlikler harika görünüyor.

 

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Klasik ancak oldukça asil görünmek isterseniz, yani; modaya değil de geleneklere uyma taraftarı iseniz, dantelli ve klasik gelinlikler, günümüzün en tercih edilen modellerinden bir diğeri olarak sahnede. Aslında, oldukça güzel modellere de uyarlanabilen bu gelinlik tiplerini genelde minyon vücuda sahip kadınlar taşıyorlar ve oldukça güzel oldukları da su götürmez bir gerçek. Siz de, geleneksel ve sade bir gelinlik hayalinde iseniz, bu gelinlik tiplerini tercih edebilirsiniz.

 

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Denizkızı Gelinlik Modelleri

Biraz daha şık, biraz daha seksi bir gelinlik hayal ediyorsanız; denizkızı gelinlikler, eğer vücudunuza da uyumlu ise oldukça güzel bir görünüm yaratabilir tarafınızda. Pek çok gelinin maalesef vücut ölçüleri, bu tür bir gelinliğe uyum sağlamayabiliyor ancak vücut ölçüleri yerinde ve bu tür gelinliklere uyumlu bir kadınsanız, kesinlikle kaçırmamanız gereken ve denemeniz gereken bir gelinlik türü de; Denizkızı gelinlik modelleri.

 

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Biraz daha kır düğünü, biraz daha eğlence, biraz daha rahat kuşam istiyorsanız; kayık yaka gelinlik modelleri tam size göre. Oldukça sade ve şık, kır düğünlerine uygun bir niteliği olan bu gelinlikler; 2016 yılının en tercih edilen gelinlik modelleri arasında idi.

 

Kayıkyaka Gelinlik Modelleri

Kayıkyaka Gelinlik Modelleri

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ